Gra się ładuje...
Gry » Styl Agario » Paperio3
Play in fullscreen

Udostępnij tę grę io swoim znajomym

Paperio3

O grze Paperio3

Paperio 3 to gra dla odważnych, to gra, która ma różne serwery dla wszystkich graczy, takich jak tryb FFA (klasyczny), szybki serwer i wolniejszy serwer, nie zapominając o trybie małej areny.
Każdy z tych serwerów pozwala różnym graczom na wypróbowanie różnych trybów. Tryb FFA to serwer standardowy, który mogą grać wszyscy gracze. Szybszy serwer może być odtwarzany przez graczy, którzy są bardziej zaawansowani i mają lepszy pomysł na grę oraz przetrwanie.
Wolny serwer lepiej nadaje się dla początkujących graczy, ponieważ gra składa się z innych graczy grających wolniej. Wreszcie istnieje również tryb małego obszaru, który pozwala graczom grać bardziej konkurencyjnie, ponieważ jest mniej powierzchni do pokrycia i walki. Oznacza to, że gracze będą musieli być bardziej czujni i świadomi innych konkurentów Paper io. Jest to tryb dla bardziej doświadczonych graczy, ponieważ zmierzysz się z innymi graczami Paper io

Jak można grać w grę:
Możesz kontrolować swój osobisty kursor sqaure na wiele różnych sposobów, po pierwsze za pomocą elementów sterujących klawiatury, takich jak W, A, S, D, a także klawiszy strzałek klawiatury i myszy. Kontrolujesz kursor za pomocą tych kontrolek.

Cel gry:
Otrzymujesz swój otwarty kursor kwadratowy, musisz trzymać się z dala od innych kursorów (graczy), inaczej umrzesz. Celem gry jest zdobycie jak największej liczby aren gry. Tylko w ten sposób zapewnisz sukces w tej grze i wygrasz.

Jak grać w Paperio3

Jak sumuje się wyniki:
Twój osobisty wynik jest oparty na twoim osobistym czasie gry i liczbie konkurentów Paper io, którym uda ci się pokonać (zabić).

Sterowanie w grze Paperio3

Mysz (zalecane), W, A, S, DPaperio3
Ocena gry
78/100
vote upvote down

Więcej gier IO