Gra się ładuje...
Gry » Strzelanki » Ninja.io
Play in fullscreen

Ninja.io

O grze Ninja.io

Teraz możesz grać w grę 2D dla wielu graczy. Tutaj jesteś ninja i masz wiele różnych broni. Użyj go i swoich fantastycznych narzędzi lub ruchów, aby pokonać innych graczy w twojej okolicy. Możesz walczyć na wielu mapach i miejscach. Prawa fizyki liczą się tutaj, co sprawia, że ​​granie w tę grę i zabijanie wrogów jest bardziej ekscytujące i niewiarygodne. Pamiętaj, fizyka jest twoim najlepszym przyjacielem w tej bitwie! Bądź najlepszym ninja!

Jak grać w Ninja.io

Staraj się być przyjacielem fizyki. Strzelaj ponad swoim wrogiem, aby go zaskoczyć. Niektóre bezpośrednie uderzenia mogą odpierać granaty, rakiety RPG i inną broń. Ukryj się w dowolnym miejscu, aby twój przeciwnik cię nie widział. Ale pamiętaj, że ukrycie nie ocali cię przed śmiercią. Skup się na celowaniu w głowę. Uderzenie w głowę lub tułów bardziej uderza niż uderzenie w inne części ciała. Platformy ruchome, bramy teleportacyjne i trampoliny również mogą Ci pomóc.

Sterowanie w grze Ninja.io

Możesz zarejestrować się lub grać jako gość. Pamiętaj jednak, że gra docenia osiągnięcia zarejestrowanego gracza.
Możesz wybrać jeden z dwóch trybów gry: Zdobądź flagę i Deathmatch.
W trybie Deathmatch walczysz z innymi graczami. Twoim celem jest zabicie odpowiedniej liczby wrogów.
W trybie przechwytywania flagi masz swój zespół. Twoim celem jest ukraść flagę przeciwnika i zmienić swój znak na swoją flagę. Jeśli zdobędziesz trzy flagi, wygrywasz.
H - menu gry
Możesz także zmienić klawiaturę azerty na qwerty i wyciszyć dźwięki.Ninja.io
Ocena gry
82/100
vote upvote down

Więcej gier .io