Gra się ładuje...
Gry » Wąż » LittleBigSnake.io
Play in fullscreen

LittleBigSnake.io

O grze LittleBigSnake.io

LittleBigSnake.io to oburzająca gra w unikalnym wszechświecie zamieszkałym przez różne zabawne potwory - i tak, możesz grać jako jeden, jeśli chcesz.
Zwiększ swoje umiejętności, ulepszaj skórki, wykonuj misje. Możesz nawet grać z przyjaciółmi, aby wszystko było łatwiejsze! Nasza gra IO ma wszystko, co mają gry MMO.

LittleBigSnake.io to nowa gra IO dla wielu graczy! W którym przejmujesz kontrolę nad uroczym wężem! Tutaj możesz pochwalić się swoim stylem! To nowa dynamiczna gra w węża! Tutaj możesz bawić się z innymi graczami lub ze znajomymi! To jest ogromnie multiplayerowa arena! Istnieją również nowe różne stworzenia, w które możesz grać! Nie tylko węże! To nowy sposób gry w węża. To wąż MMO! Rozwijaj swoje stworzenie i bądź największym i najlepszym na świecie!

Jak grać w LittleBigSnake.io

Wchodzisz na świat jako mały robak, który potrzebuje pokarmu, aby się powiększyć. Uważaj, gdzie kładziesz głowę, ponieważ jeśli zmiażdżysz wrogów - staniesz się dla nich pokarmem. Na początku zaczniesz jako mały wąż! Musisz zbierać jedzenie, aby dorosnąć i zdobyć punkty! Im większy jesteś, tym silniejszy jesteś! Więcej punktów zapewni Ci wyższą pozycję w rankingu! Spróbuj zmiażdżyć innych graczy swoim ogonem, aby zdobyć ich punkty! Nie możesz się tutaj zrelaksować, każdy jest twoim wrogiem i każdy chce cię zjeść! Pokaż im, jak dobry jesteś u węża! Opanuj swoje stworzenie i wejdź na szczyt! Na co czekasz? To Twój czas!

Sterowanie w grze LittleBigSnake.io

Moving - Mouse
Przyspieszenie - lewy przycisk myszyLittleBigSnake.io
Ocena gry
81/100
vote upvote down

Więcej gier .io