Gra się ładuje...
Gry » Strategia » Exocraft.io
Play in fullscreen

Exocraft.io

O grze Exocraft.io

Zbuduj własne exocraft i naładuj swoją flotę dronów, aby walczyć i zdobyć pierwsze miejsce w tabeli liderów. Ty i inni jesteście w niebezpiecznym, nieznanym świecie. Walcz przeciwko starożytnym strażnikom i innym niebezpieczeństwom, aby się bronić. Tutaj możesz dotrzeć do kolejnych poziomów, wspiąć się na tablicy wyników i wykorzystać swoje sukcesy z poprzednich gier. Idź naprzód, ponieważ im dalej, tym więcej dostępnych trybów gry.

Jak grać w Exocraft.io

Tutaj walczysz z opiekunami z innymi graczami na planecie. Siła jest w zespole, więc współpracuj i działaj przyjaźnie dla innych. Większość wrogów będzie zbyt silna, aby pokonać ich samemu, ale masz gang, który jest tutaj, aby ci pomóc. Niektóre techniki będą bardziej skuteczne, więc znajdź najskuteczniejsze i wykorzystaj je przeciwko swoim przeciwnikom.

Sterowanie w grze Exocraft.io

Możesz grać w tę grę w dowolny sposób. Możesz użyć WASD, strzałek, myszy, a nawet ekranu dotykowego, aby przenieść. Jeśli jesteś blisko celu, po prostu kliknij na nie, aby rozmieścić drony. Długie kliknięcie celu powoduje natychmiastowe wdrożenie wszystkich twoich dronów.Exocraft.io
Ocena gry
87/100
vote upvote down

Więcej gier .io