Gra się ładuje...
Gry » RPG » Dungeonz.io
Play in fullscreen

Dungeonz.io

O grze Dungeonz.io

Dungeonz.io to przeglądarkowa gra MMORPG w stylu starej szkoły, w której możesz trenować umiejętności i ulepszać swoją postać, aby walczyć z wieloma różnymi wrogami, od nietoperzy, bandytów, mumii i wampirów, by móc wykonywać niebezpieczne lochy w poszukiwaniu bogactwa.
Niektóre lochy mogą być łatwiejsze, jeśli połączysz siły z innymi graczami, aby oczyścić je razem.
Wykonuj misje z innymi graczami, aby zdobyć nagrody w ogromnym świecie otwartej gry, który staje się większy dzięki przyszłym aktualizacjom.
Wytwarzaj przedmioty, które znajdziesz w coraz lepszych, gdy zwiększasz swoje statystyki.
Jest wiele miejsc, przedmiotów i stworzeń do odkrycia, więc eksploracja jest niezbędna.
Postęp, jaki zrobisz ze swoją postacią, można zapisać i kontynuować przy następnej grze, używając kodu kontynuacji (prawa górna ikona).

Jak grać w Dungeonz.io

Na początku zostaniesz odrodzony w głównym mieście świata. Znajdują się tutaj różne sklepy, które sprzedadzą ci podstawowe przedmioty za chwałę, którą zdobędziesz zabijając stworzenia, zbierając materiały, tworząc i wykonując zadania.
To miasto jest bezpieczną strefą, w której inni gracze nie mogą cię uszkodzić, ale poza bramami jest otwarty PvP, więc bądź przygotowany na dzikusów.

Po pierwsze, będziesz chciał zdobyć podstawowe narzędzia do zbierania, aby zdobyć materiały do ​​stworzenia pierwszej broni i zbroi. Crafting odbywa się na stacjach rzemieślniczych, takich jak piec do tworzenia metalowych prętów, kowadło do tworzenia metalowej broni i narzędzi, stół warsztatowy do produkcji ubrań i narzędzi dystansowych oraz laboratorium do wytwarzania mikstur.

Następnie powinieneś zbadać świat, szukając egzotycznych materiałów i wejść do lochów. Loch jest zamkniętą częścią świata z potworami w środku, z szefem, który musi zostać pokonany, zanim będziesz mógł uciec.

Sterowanie w grze Dungeonz.io

Przenieś: WASD lub klawisze strzałek
Użyj / wyposaż przedmiot: od 1 do 0 klawiszy numerycznych
Użyj wyposażonego przedmiotu: Kliknij lewym przyciskiem myszy
Odbierz przedmiot: E
Drop item: Shift + 1 do 0 klawiszy numerycznych lub przeciągnij i upuść.
Zmień kolejność elementów: Przeciągnij i upuść
Czat: EnterDungeonz.io
Ocena gry
73/100
vote upvote down

Więcej gier .io