Gra się ładuje...
Gry » Battle Royale » Royalesurvival.io
Play in fullscreen

Royalesurvival.io

O grze Royalesurvival.io

RoyaleSurvival.io to intensywna gra typu survival przypominająca arenę. Utkniesz na wykresie w tym minimalnym meczu klikalności, który zmniejsza się w miarę kontynuowania gry. Będziesz musiał szukać produktów, broni i innych zasobów, których możesz użyć do ochrony siebie, do budowania cennych miejsc walki i artykułów. Ta gra nagradza graczy, którzy strategicznie potrafią dobrze planować i zarządzać swoimi zasobami, aby budować rzeczy i bariery, których potrzebują. Mecz nagradza także uczestników, którzy potrafią wierzyć i reagować na taktyczne wyzwania, kiedy tylko przyjdą. Jest to ostatecznie gra o przetrwanie, dlatego konieczne jest unikanie ataków innych graczy i dokonywanie niektórych z nich. Jesteś zobowiązany do tworzenia, a następnie przeciwstawiania się lub ochrony przeszkód i granic, zgodnie z uzasadnieniem. Royalesurvival.io to trudny sport, ale także uczciwa gra, która przeczy Twoim wyobrażeniom o tym, co oznacza wykonywanie meczów.

Jak grać w Royalesurvival.io

Więcej obrażeń można zrobić, podchodząc do niego, dopóki nie zaatakujesz bronią. Możesz również zdecydować się na zachowanie obronne, czekając na pojawienie się celu. Możesz okraść wszystko, co on ma, jeśli uda ci się kogoś upolować. Jest szybszy niż boks. Wybierz broń lub użyj pakietów zdrowotnych
Możesz ukryć swoje ciało, jeśli wpadniesz na krzak i unikniesz oczu innych w pobliżu. Ponadto z tego scenariusza można rozpocząć nagły atak. To wspaniale, gdy nie znalazłeś broni.

Sterowanie w grze Royalesurvival.io

Cel - Mysz
Atak - lewy przycisk myszy
Poruszanie - W, A, S, D lub Strzałki
Przeładuj - R
Artykuły do ​​odbioru - F
Wybierz przedmiot - 1-6 klawiszy
Ręce - X
Minimapa - MRoyalesurvival.io
Ocena gry
67/100
vote upvote down

Więcej gier .io