Gra się ładuje...
Gry » Zbiornik » roter.io
Play in fullscreen

Udostępnij tę grę io swoim znajomym

roter.io

O grze roter.io

Świat jest obecnie postapokaliptycznym pustkowiem, które od pokoleń niszczą wojny. Przywiąż swój czołg i chroń to, co masz mało na tym świecie. Twoja maleńka działka jest pełna paliwa i wszystkiego co zostało. Jest to zasób, którego trzeba bronić za wszelką cenę, ale nie leniwy! Będziesz musiał również wyruszyć w świat, aby zebrać metal do użycia jako amunicja lub ulepszyć swój czołg. Tak, świat jest przeciwko tobie, ale masz zbiornik.

Jak grać w roter.io

Steruj za pomocą bocznych klawiszy strzałek (lub A i D) i przyspiesz przy pomocy klawisza strzałki w górę (lub klawisza W). Kliknij lewym przyciskiem, aby wystrzelić swoją główną wieżę, i kliknij prawym przyciskiem myszy (lub klawiszem spacji), aby strzelać do drugiej broni, jeśli ją posiadasz.

Sterowanie w grze roter.io

Zbieraj metal, przejeżdżając nad nim. Możesz zdobyć metal, strzelając do metalowej kępki lub niszcząc innego gracza. Uważaj, aby nie zabrakło paliwa, bo umrzesz. Możesz zatankować, dotykając swojej bazy. Kiedy już masz trochę metalu, możesz dotknąć swojej bazy, aby wybrać ulepszenie swojego czołgu.roter.io
Ocena gry
50/100
vote upvote down

Więcej gier IO