Gra się ładuje...
Gry » Inne » Paper.Scissor.Rock
Play in fullscreen

Paper.Scissor.Rock

O grze Paper.Scissor.Rock

Papers.Scissors.Rocks to nowa szalona arena dla wielu graczy w stylu agario! W którym przejmiesz kontrolę nad konkretnym symbolem! Każdy symbol ma swój własny zespół! Tutaj znajdziesz trzy symbole! Papier, nożyce i kamień! W porównaniu do innych gier .io ta gra jest naprawdę wyjątkowa! Połącz siły z innymi graczami z całego świata i zdominuj mapę swoim symbolem! Tutaj będziesz musiał dostać się na szczyt tabeli liderów! Aby to zrobić, musisz wygrać walkę w papers.scissors.rocks! Podnieś swoją sławę i walcz o chwałę! Teraz jest twój czas! Na co czekasz?

Jak grać w Paper.Scissor.Rock

Na początku gry musisz stworzyć swój własny, niepowtarzalny pseudonim! Następnie wybierz mapę, na której chcesz grać! Istnieje również możliwość zmiany skórki dla każdego symbolu! Po kliknięciu przycisku „zagraj” zostaniesz spawnowany na mapie z losowym symbolem! Twoim zadaniem jest zabijanie innych graczy, ale musisz pamiętać, że możesz zabijać tylko określone symbole!
Papiery> Skały
Nożyczki> Papiery
Skały> Nożyczki
Musisz być szybki i podstępny, aby przetrwać! Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów, aby dostać się na szczyt tabeli liderów!

Sterowanie w grze Paper.Scissor.Rock

Moving - Mouse
Boost - SpacePaper.Scissor.Rock
Ocena gry
50/100
vote upvote down

Więcej gier .io