Gra się ładuje...
Gry » Klasyczne » BombArena.io
Play in fullscreen

BombArena.io

O grze BombArena.io

Ta gra jest kolejną opartą na oryginalnej grze indie Bomberman. Zaczynasz od jednej z zewnętrznych stron areny z przeciwnikami w innych, używając tylko bomb. Twoim zadaniem jest usunięcie wszystkich innych lub stanie się ostatnim. Na początku są przeszkody, ale masz bomby, więc z pewnością nie powinny być problemem, bądź ostrożny, ponieważ możesz zostać zabity własną eksplozją!

Jak grać w BombArena.io

Bombarena jest bardzo prosta, to jedna z rzeczy, które sprawiają, że jest ona tak uzależniająca, możesz zacząć się dobrze bawić od samego początku! Na początku zaczynasz od tylko jednej bomby, która jest w stanie w danym momencie, ale możesz zdobyć więcej i kilka innych ulepszeń, podnosząc je z połamanych ścian. Niektóre z innych dopalaczy to zwiększenia prędkości i bomby o większym zasięgu. Strategia w tej grze polega na tym, aby spróbować zmusić przeciwników do zawalenia, w ten sposób nie będą mogli uniknąć wybuchu, ponieważ nie można przejść przez bomby, w tym przypadku posiadanie wielu bomb daje ogromną przewagę!

Sterowanie w grze BombArena.io

WASD są używane do poruszania się po mapie, naciśnij spację, aby upuścić bomby, a co najważniejsze, baw się dobrze!BombArena.io
Ocena gry
74/100
vote upvote down

Więcej gier .io