Gra się ładuje...
Gry » Styl Agario » Anomal.io
Play in fullscreen

Udostępnij tę grę io swoim znajomym

Anomal.io

O grze Anomal.io

Anomal.io to niesamowicie zabawna odmiana gier, takich jak agario, możesz wybrać jedno z wielu zwierząt początkowych w formie kostki, aby przeglądać mapę i jeść jabłka i mięso, aby zwiększyć swój rozmiar. Im większy, tym mniejszy będziesz mógł jeść mniejszych graczy, ale oczywiście działa to w obie strony, więc trzymaj się z daleka od większych graczy! Jedną z moich ulubionych funkcji w tej grze są dźwięki, brzmisz uroczo podczas jedzenia, a po dodaniu ogromnego bzika, to naprawdę mnie zaskoczyło po raz pierwszy!

Jak grać w Anomal.io

Twoim ogólnym celem w Anomal.io jest być pierwszą osobą, która uzyska 1000 punktów, ale wolę stać się wystarczająco dużą, by pochłonąć wszystkich moich przeciwników! Kiedy zyskasz rozmiar, uważaj na to, że wpadniesz na grzyby, ponieważ zepsują one twoją postać z powrotem do wszystkich potraw, które spożyłeś, pozwalając pobliskim wrogom na spożywanie twoich postępów! Grzyby nie są jednak takie złe, ponieważ nowy gracz stara się jak najwięcej powiesić wokół nich, więc jeśli większy gracz spróbuje zjeść, możesz je zwabić wokół grzyba i domu, eksplodując, abyś zamiast nich je jadł!

Sterowanie w grze Anomal.io

Aby poruszać swoją postacią, użyj klawiszy WASD i spacji, aby zwiększyć ustaloną odległość do przodu, może to pomóc w ucieczce lub zamknięciu luki między tobą a twoim lunchem.Anomal.io
Ocena gry
72/100
vote upvote down

Więcej gier IO